Johnson Window Films

Johnson Window Films – tas ir pazīstams automobiļu un celtniecības plēvju ražotājs, kurš izceļas ar savu stabilitāti un produkcijas augsto kvalitāti. JWF rūpnīca atrodas Kalifornijā, spožas saules apmirdzētajā štatā, tādēļ ikvienai produkcijas sērijai tiek veiktas daudzas pārbaudes – kā tā atstaro saules gaismu un siltumu. Plēve tiek ražota no caurspīdīga, bet laika gaitā nebalējoša materiāla.

Visas Johnson plēves atstaro 99% ultravioleto staru un tām ir aizsargsegums pret skrambām CST™, pateicoties kuram palielinās plēves kalpošanas ilgums.

Silhouette

Plēve Silhouette – tā ir divslāņu aizsardzība un lielisks metalizētā alumīnija un pelēkās krāsas apvienojums. Ātri žūstošajai plēveiSilhouette piemīt ne mazums priekšrocību, tā aiztur 99% postošo ultravioleto staru un 60% saules siltuma, tādējādi mazinot salona iekšējā tapsējuma priekšlaicīgu izbalēšanu un pazemina pārmērīgas sasilšanas varbūtību. Tā ne vien ilgi kalpo, bet arī neprasa īpašu piesardzību kopšanas ziņā.

Plēves nosaukums runā pats par sevi – tā ne tikai atbrīvos jūs no daudziem nepatīkamiem faktoriem ceļā, bet arī izcels jūsu automobiļa eleganto siluetu.

Executive

Tā ir firmas Johnson populārākā plēvju sērija. Sērijai Executive ir metalizēta nebalējoša struktūra, kura izslēdz izbalēšanas, atslāņošanās vai burbulīšu veidošanās iespēju, tādēļ tai ir mūža garantija. Pateicoties neitrālajam tonim, šī plēve lieliski derēs biznesa klases automašīnām, jo tās kļūs vēl elegantākas. Tās nemanāmi, bet efektīvi aizsargās pret ultravioletajiem stariem un salona izbalēšanu, ziņkārīgiem skatieniem un nelaimes gadījumiem.

Vision Plus

Plēve Vision Plus saglabā visas galvenās Johnson plēvju aizsargfunkcijas – mazina atspīdumu, aizsargā pret ultravioletajiem stariem, novērš salona priekšlaicīgu izbalēšanu un pārkaršanu, paaugstina automobiļa drošību, bet plašais toņu spektrs ļauj uzsvērt automobiļa un tā īpašnieka individualitāti.

Ray Guard

Ray Guard, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē «aizsargs pret spīdumu» pilnībā atbilst savam nosaukumam. Šī neatstarojošo plēvju sērija nomāc potenciāli bīstamos atspīdumus ceļā – atspīdumus no motora pārsega un citām atstarojošām virsmām, lukturu tuvās un tālās gaismas atspīdumus, kā arī nodrošina drošu un ilglaicīgu aizsardzību pret ultravioletajiem stariem, saglabājot autosalonu tā sākotnējā veidā. Šai sērijai ir ļoti plaša krāsu palete, sākot no visgaišākajiem līdz tumšajiem toņiem, līdz ar to plēve Ray Guard ir universāla jebkura tipa automobiļiem.

Agnis Post