How Electric Cars Defeated Emissions

Electric cars or ‘green cars’, as they are popularly known, are leaving the fuel-powered cars far behind since they offer many advantages like low gasoline costs, comparatively low maintenance costs and ‘zero emission’ factor. Lacking any combustion engine, they are operated through batteries and electric motors. However, they, too, require to be looked after. Auto provides the best electric car services.

Read more “How Electric Cars Defeated Emissions”

Pakalpojumu cenas            
Norādītas bez PVN            
             
Automašīnas tonēšanas cenas
bez priekšējiem sānu stikliem
           
             
Auto virsbūves tips   Saver Performer HP Metallic Dimension
Sedans   € 50-65 € 75–100 € 110-180 € 180-200 € 180-220
Universāls   € 70-85 € 110-135 € 180-230 € 220-250 € 230-250
Apvidus auto un miniveni   € 75-110 € 120-140 € 180-230 € 220-250 € 250-280
Pasažieru un kravas minibusi   € 110-145 € 125-180 € 200-280 € 230-300 € 280-350
Paaugstinātas grūtības auto   € 95-130 € 120–150 € 220-250 € 250-320 € 250-350
           
             
Atsevišķu elementu cenas            
    Saver Performer HP Dimension  
Sānu stikls   € 15-20 € 20–25 € 20-35 € 25–40  
Aizmugurējais stikls   € 25-35 € 30-35 € 35-45 € 35-45  
Vēdlodziņš   € 5-7 € 7-10 € 15-20 € 15  
Strīpa uz vējstikla   € 25 € 25-30 € 30-35  
Vējstikls   no € 40 no € 50  
             
             
Papildus pakalpojumi            
    Sānu stikls Aizmugures stikls Vēdlodziņš Vējstikls  
Plēves noņemšana   € 8 € 20–30 € 5 € 25  
Putekļu turētāju aplīmēšana ar materiālu (4 gab.)   € 30 € 30 € 30 € 30  
             
             
Priekšējo sānu stiklu tonēšana            
Tonējoša plēve
(gaismas caurlaidība 88%)
  € 30 – 60        
Atermāla plēve   € 45 – 75        
Drošības plēve 4 mil   € 45 – 95        
             
             
Aizsargplēve Sun Tek PPF c lakas krāsas virsmai            
             
Pilna automašīnas aplīmēšana   no € 1500        
Daļēja aplīmēšana “Mazais komplekts”
Strīpa uz pārsega 60сm, spārņu daļa 60сm, bamperis, spoguļi
  no € 450        
Pilna aplīmēšana “Lielais komplekts”
Pārsegs pilnībā, spārni pilnībā, bamperis, spoguļi, zem rokturu zona
  no € 650        
“Ekonomiskais komplekts”
Strīpa uz pārsega 60сm, spārņu daļa 60сm, bamperis, spoguļi*
  no € 300        
*tiek izmantota plēve bez pašatjaunojošā
lakas slāņa
           
             
Virsbūves pulēšana            
    Komaktklase Standartklase Apvidus auto un miniveni Biznesa klase  
Kosmētiska pulēšana   no € 100 no € 120 no € 150 no € 200  
Abrazīva pulēšana   no € 120 no € 160 no € 200 no € 250  
Virsbūves noklāšana ar keramisko aizsardzības kārtu            
             
Kompaktklase   € 250        
Standartklase   € 300        
Apvidus auto un miniveni   € 450        
Biznesa klase   € 450        
             
             
             
Atsevišķu detaļu aizsardzība ar Sun Tek PPF c*            
             
Priekšējie spārni 2 gab.   no € 200        
Priekšējais bamperis   no € 200        
Motora pārsegs pilnībā   no € 230        
Spoguļi 2 gab.   no € 50        
Zem rokturu zona 4 gab.   no € 30        
Iekšējais slieksnis bez pakāpiena 4 gab.   no € 60        
Aizmugurēja bampera virsēja strīpa   no € 45        
Arka 1 gab.   no € 35        
             
*Precizējiet cenu citiem elementiem,
kas nav iekļauti sarakstā
           
             
             
Virsbūves aplīmēšana ar vinila plēvēm            
             
KPMF plēves
glancētas, matētas
  no € 700        
KPMF plēves
metāliskās, karbons
  no € 1000        
ORACAL plēves karbons un speciālas krāsas   no € 1300        
             
Atsevišķu a/m detaļu aplīmēšana pēc klienta velmes            
             
Motora pārsegs   € 80 – 120        
Jumts   € 100 – 150        
Bamperis   €150-160        
Bagāžnieks   € 80 – 100        
Spoileris   € 60 – 100        
Spārni   € 60 – 100        
Moldingi (sānu stiklu)   € 130-150        
Durvis   € 50 – 100        
Vinilagrāfija, griešana ar ploteri   no € 15        
             
             
Anti-lietus            
             
Visi a/m stikli   € 45        
Vējstikls + 2 sānu logi   € 25      

Rapid Tac

Rapid Tac – tā ir vesela produktu sērija, kura ļauj uzklāt un noņemt plēves, patērējot tam pavisam maz laika un spēku. Aiz muguras palicis laiks, kad tika izmantota bīstama ķīmija, kura bojāja virsmas, kā arī stundām ilgais darbs! Тagad mainīt un uzlabot jūsu automobiļa ārējo izskatu var vienkāršāk par vienkāršu.

Speciālais šķidrums Rapid Tac – tas ir inovatīvs izrāviens plēvju uzklāšanā automobiļa virsbūvei. Rapid Tac galvenā priekšrocība: tagad darbu, kuram bija vajadzīgas vairākas stundas, var paveikt dažās minūtēs. Patiecoties šim šķīdumam, plēve līgani «peld» pa virsmu un fiksējas tieši tur, kur tas nepieciešams. Saķere ar virsmu ir ilglaicīgāka nekā ar sauso plēves uzlīmēšanas veidu, un šo īpašību neapšaubāmi novērtēs ikviens, kurš gādā par sava automobiļa ideālu ārējo izskatu.

Speciālais šķidrums Rapid Tac II ir universāls un piemērots jebkura tipa plēvēm, kā kalandrētajām līmplēvēm, tā arī, metāliskajām, atstarojošām un daudzām citām.
Pateicoties Rapid Tac II, plēves saķere ar virsmu kļūst labāka, noturīgāka, un galvenais, pati uzklāšana kļūst daudz ātrāka, izslēdz negludumus, pūslīšu veidošanos un citas neprecizitātes.

Rapid Remover

Rapid Remover – tas ir netoksisks, ūdenī šķīstošs šķidrums līmes noņemšanai no automobiļa virsbūves. Ja esat nolēmuši noņemt no automašīnas uzrakstu, tad ar Rapid Remover to var paveikt 60 sekundēs! Rapid Remover ne vien noņems nevajadzīgo līmi vai plēvi no jūsu automašīnas virsbūves, bet arī nekaitēs virsmai.

Rapid Prep

Rapid Prep – drošs, ūdenī šķīstošs un vienlaikus efektīvs šķīdums sākotnējai dziļajai attīrīšanai. Bieži vien virsmas negludumu dēļ (silikons, laka, eļļa, vecā krāsa u.c.) tiek nevienmērīgi uzklātas gan līmplēves, gan krāsa uz automašīnas virsbūves. Rapid Prepviegli novērš visu piesārņojumu no virsmas, turklāt nebojājot pamatni, un nodrošina ideāli gludu virsmu turpmākajam darbam.

Rapid Clear

Un lai vārda tiešā nozīmē spīdoši pabeigtu darbu, mēs jums piedāvājam Rapid Clear. Šis noslēdzošais, pulējošais šķidrums lieliski attīra un pulē gan caurspīdīgas, gan necaurspīdīgas virsmas. Rapid Clear ir ideāli piemērota gan sadzīvē lietojamiem stikliem, gan automobiļu stikliem, gan datoru monitoriem un citām virsmām.

Agnis Post

Johnson Window Films

Johnson Window Films – tas ir pazīstams automobiļu un celtniecības plēvju ražotājs, kurš izceļas ar savu stabilitāti un produkcijas augsto kvalitāti. JWF rūpnīca atrodas Kalifornijā, spožas saules apmirdzētajā štatā, tādēļ ikvienai produkcijas sērijai tiek veiktas daudzas pārbaudes – kā tā atstaro saules gaismu un siltumu. Plēve tiek ražota no caurspīdīga, bet laika gaitā nebalējoša materiāla.

Visas Johnson plēves atstaro 99% ultravioleto staru un tām ir aizsargsegums pret skrambām CST™, pateicoties kuram palielinās plēves kalpošanas ilgums.

Silhouette

Plēve Silhouette – tā ir divslāņu aizsardzība un lielisks metalizētā alumīnija un pelēkās krāsas apvienojums. Ātri žūstošajai plēvei Silhouette piemīt ne mazums priekšrocību, tā aiztur 99% postošo ultravioleto staru un 60% saules siltuma, tādējādi mazinot salona iekšējā tapsējuma priekšlaicīgu izbalēšanu un pazemina pārmērīgas sasilšanas varbūtību. Tā ne vien ilgi kalpo, bet arī neprasa īpašu piesardzību kopšanas ziņā.

Plēves nosaukums runā pats par sevi – tā ne tikai atbrīvos jūs no daudziem nepatīkamiem faktoriem ceļā, bet arī izcels jūsu automobiļa eleganto siluetu.

Executive

Tā ir firmas Johnson populārākā plēvju sērija. Sērijai Executive ir metalizēta nebalējoša struktūra, kura izslēdz izbalēšanas, atslāņošanās vai burbulīšu veidošanās iespēju, tādēļ tai ir mūža garantija. Pateicoties neitrālajam tonim, šī plēve lieliski derēs biznesa klases automašīnām, jo tās kļūs vēl elegantākas. Tās nemanāmi, bet efektīvi aizsargās pret ultravioletajiem stariem un salona izbalēšanu, ziņkārīgiem skatieniem un nelaimes gadījumiem.

Vision Plus

Plēve Vision Plus saglabā visas galvenās Johnson plēvju aizsargfunkcijas – mazina atspīdumu, aizsargā pret ultravioletajiem stariem, novērš salona priekšlaicīgu izbalēšanu un pārkaršanu, paaugstina automobiļa drošību, bet plašais toņu spektrs ļauj uzsvērt automobiļa un tā īpašnieka individualitāti.

Ray Guard

Ray Guard, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē «aizsargs pret spīdumu» pilnībā atbilst savam nosaukumam. Šī neatstarojošo plēvju sērija nomāc potenciāli bīstamos atspīdumus ceļā – atspīdumus no motora pārsega un citām atstarojošām virsmām, lukturu tuvās un tālās gaismas atspīdumus, kā arī nodrošina drošu un ilglaicīgu aizsardzību pret ultravioletajiem stariem, saglabājot autosalonu tā sākotnējā veidā. Šai sērijai ir ļoti plaša krāsu palete, sākot no visgaišākajiem līdz tumšajiem toņiem, līdz ar to plēve Ray Guard ir universāla jebkura tipa automobiļiem.

Agnis Post

KPMF un Oracal

KPMF plēves — tās ir augstas kvalitātes Lielbritānijā ražotas premium klases plēves, kuras izmanto virsbūves daļējai vai pilnīgai aplīmēšanai. KPMF plēves ir iekarojušas autoamatieru sirdis ar saviem krāsu risinājumiem, kas ietver matētas, glancētas, perlamutra un daudzas citas krāsas un toņi.

Tā ir daudzslāņaina, lietā PVH plēve ar praktiski neierobežotām koriģējošām īpašībām un tā spēj izstiepties līdz 150%. Tā ir viegli ieklājama, un galvenais, pēc dažiem gadiem viegli noņemama, neatstājot līmes pēdas. Visu priekšrocību uzskaitījumu noslēdz plašā krāsu gamma – vairāk nekā 70 toņi, kuri ir ideāli piemēroti jebkurai automašīnai.

Atsevišķu uzmanību, jaunajai PVH plēvei – Oracal. Izgatavotāji pievērš padziļinātu uzmanību specifikācijai –  augšējam slānim piemīt vēl neredzēts spīdums. Pateicoties šim rādītājam, firmas materiāls arī bez laminēšanas atstās lielu iespaidu.

Agnis Post

SunTek

Suntek Window Films – šīs līmplēves zīmols nāk no ASV Virdžīnijas štata, automobiļu industrijā tas pazīstams ar savas daudzfunkcionālās produkcijas augsto kvalitāti. Tik plašu atzinību Suntek Window Films guvusi, pateicoties saviem pētījumiem, kuri ļauj pastāvīgi pilnveidot produkciju un ieviest apbrīnojamus jauninājumus. Suntek Window Films plēves automobiļu industrijā nozīmē ilgu kalpošanas laiku, atbilstību augstiem standartiem, eleganci un stilu.

High performance

High performance – divslāņu plēve no metalizēta alumīnija slāņa un slāņa, kurš nokrāsots bronzas vai gaišzilā krāsā. Меtalizētais slānis aizsargā krāsoto no izbalēšanas, tādējādi nodrošinot automašīnai ne vien aizsardzību pret sauli un ultravioletajiem stariem, bet arī piešķirot jūsu automašīnai elegantu izskatu.

HPA Charcoal

HPA Charcoal – tas ir plēves High performance paveids. Plēvi HPA Charcoal ražo no uzlabota polimēra un viegli uzklāj jebkuram automobilim. Pateicoties jaunajām filtrēšanas un ogles uzklāšanas tehnoloģijām, redzamība no automašīnas iekšpuses paliek nemainīgi caurspīdīga, bet no ārpuses plēve izskatās tumšāka nekā pārējās.

Infinity

Infinity ir ļoti populāra automobilistu vidū vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tai ir tikai metālisks uzsmidzinājums un nav krāsotā slāņa, kas ļauj saglabāt maksimālu redzamību no automašīnas iekšpuses. Otrkārt, visa sērija ir neitrālā krāsā un piemērota absolūti jebkuram virsbūves tipam un krāsai. Treškārt, šī plēve kalpos par īstu vairogu jūsu auto – aizsargās pret ultravioletajiem stariem, pret pārkaršanu, pret šķembu izbiršanu sadursmes laikā.

Spectra

Spectra plēvju sēriju ražo pēc jaunākās patentētās tehnoloģijas, kura ļauj uzlabot gaismas atstarošanu, turklāt saglabājot optisko caurspīdību. Spectra plēves ir pelēkos, zaļos un gaišzilos toņos, tās ir ļoti viegli uzklājamas un neprasa īpašu kopšanu. Spectra plēves — tas ir lielisks kvalitātes un pieejamas cenas apvienojums.

Agnis Post

American Standard Window Films

Firma American Standard Window Films, kura atrodas Lasvegasā, Nevadas štatā, nosaka standartus tonējošo līmplēvju industrijā. ASWF pasaulē ir pazīstama ne vien kā līderis tonējošo plēvju jomā, bet arī kā absolūtais inovators automobiļu sfērā, jo visa produkcija tiek ražota uz iekārtām, kurām nav analogu. ASWF plēves atbilst mūsdienu kvalitātes, drošības standartiem un vides aizsardzības noteikumiem. Firma, kurai piemīt neapstrīdama līdera īpašības, zina, cik svarīgi uzsvērt katra automobiļa raksturu, tādēļ ASWF rada dažādas daudzfunkcionālas tonējošo plēvju sērijas, lai ikviens varētu atrast kaut ko sev piemērotu.

Saver

Sēriju Saver no izturīga krāsota polimēra ar kvalitatīvu aizsargslāni speciālisti speciāli izstrādāja tiem, kuri vēlas savam automobilim piešķirt eleganci un drošumu, turklāt iekļaujoties visai ierobežotā budžetā. Plēve sastāv no diviem slāņiem un tai ir matēts kokogles tonis. Plēve SaverSaver aptumšo stiklus, vienlaikus saglabājot optisko caurspīdīgumu automobiļa iekšpusē, neizkropļojot krāsas.

Atstarošanas koeficients
Nosaukums Krāsa Gaismas caurlaidība Saules enerģijas
atstarošana
U/V
atstarošana
No iekšpuses No ārpuses
5 ogļu-melns 5 50% 99% 5% 5%
15 ogļu-melns 13 40% 99% 5% 5%
20 ogļu-melns 21 39% 99% 5% 5%
35 ogļu-melns 36 38% 99% 5% 5%
50 ogļu-melns 51 35% 99% 5% 5%

Performer

Plēvju sērija Performer, pateicoties savam universālumam, ir viena no populārākajām sērijām, kuras firma ASWF piedāvā tirgū. Tā sastāv no slāņa, kurš krāsots ar noturīgu krāsu un metalizēta slāņa, plēvei ir ogļu krāsas tonis un glancēts spīdums. Plēve Performer saglabās jūsu automobiļa ilggadīgu, aizsargājot to pret pārkaršanu un ultravioletajiem stariem, bet pateicoties daudzajām nokrāsām, lieliski derēs jebkurai automašīnai.

Atstarošanas koeficients
Nosaukums Krāsa Gaismas caurlaidība Saules enerģijas
atstarošana
U/V
atstarošana
No iekšpuses No ārpuses
3 ogļu-melns 4 59% 99% 8% 6%
5 ogļu-melns 8 57% 99% 8% 6%
15 ogļu-melns 16 56% 99% 11% 8%
20 ogļu-melns 23 54% 99% 11% 8%
30 ogļu-melns 32 51% 99% 11% 8%
35 ogļu-melns 37 50% 99% 11% 8%
50 ogļu-melns 50 39% 99% 11% 8%

Impulse

Sērijas Impulse plēve ir ļoti efektīva metalizēta plēve, kura, pateicoties diviem izturīgajiem slāņiem, veic uzreiz divas funkcijas – novērš iekšējās apdares izbalēšanu un atspoguļo pārsega un citu virsmu spīdumu, tāpat kā lukturu gaismas spīdumu. Ar šādu plēvi jūs varēsiet ne vien nodemonstrēt savu labo gaumi, bet arī izbaudīt komfortu un aiz loga redzamās ainavas skaistumu.

Atstarošanas koeficients
Nosaukums Krāsa Gaismas caurlaidība Saules enerģijas
atstarošana
U/V
atstarošana
No iekšpuses No ārpuses
5 ogļu-melns 5 58% 99% 8% 6%
15 ogļu-melns 16 54% 99% 11% 8%
20 ogļu-melns 20 53% 99% 11% 8%
35 ogļu-melns 38 49% 99% 11% 8%
50 ogļu-melns 50 29% 99% 11% 8%

Metallic

Šīs sērijas nosaukums atbilst plēves nemainīgajai kvalitātei. Tā sastāv tikai no metalizētiem slāņiem, nodrošinot jūsu automašīnai maksimālo aizsardzību pret saules stariem. Plēvei ir dziļš spoguļpelēks tonis, kurš ideāli saskan ar virsbūves hromētajām detaļām. Plēve Metallic neapšaubāmi piešķir katrai automašīnai prestižu un elegantu izskatu, bet mūža garantija vēlreiz uzsver produkta augsto kvalitāti.

Atstarošanas koeficients
Nosaukums Krāsa Gaismas caurlaidība Saules enerģijas
atstarošana
U/V
atstarošana
No iekšpuses No ārpuses
10 metālisks 11 67% 99% 14% 14%
20 metālisks 21 60% 99% 10% 10%
35 metālisks 35 58% 99% 10% 10%
50 metālisks 51 50% 99% 9% 9%

Excel

Tiem, kuriem metalizētās plēves nešķiet pievilcīgas, mēs piedāvājam sēriju Excel. Sērijas Excel plēves – tas ir inovatīvs vārds auto plēvju pasaulē. Plēve tiek ražota uz pilnveidota polimēra bāzes un tai ir divi nemetalizēti un saulē nebalējoši slāņi. Neraugoties uz to, ka plēve nav metalizēta, tā lieliski atstaro ultravioletos starus.

Atstarošanas koeficients
Nosaukums Krāsa Gaismas caurlaidība Saules enerģijas
atstarošana
U/V
atstarošana
No iekšpuses No ārpuses
5 melns 7 50% 99% 5% 5%
20 melns 20 39% 99% 5% 5%
30 melns 30 38% 99% 5% 5%
35 melns 35 37% 99% 5% 5%
50 melns 50 35% 99% 5% 5%

Dimension

Plēvju Dimension galvenās funkcijas – tā ir gaismas un siltuma atstarošana, neizmainot gaismas caurlaidību. Patlaban šī plēve ir viena no ASWF augstvērtīgākajām, jo tās ražošanai izmanto keramisko nanodaļiņu uzklāšanas tehnoloģiju. Uz automašīnas logiem šāda plēve praktiski nav pamanāma, līdz ar to tā ir lieliski piemērota jebkuras klases un tipa automašīnai, kā arī lieliski kombinējas ar jebkuru virsbūves krāsu.

Atstarošanas koeficients
Nosaukums Krāsa Gaismas caurlaidība Saules enerģijas
atstarošana
U/V
atstarošana
No iekšpuses No ārpuses
80 daļēji caurspīdīgs 79 42% 99% 9% 9%
DX daļēji caurspīdīgs 72.8 58.5% 99% 6.8% 5.5%
DHR45 daļēji caurspīdīgs 45 61% 99% 8% 9%
DHR75 daļēji caurspīdīgs 75 51% 99% 10% 10%
Agnis Post

Garantija

TONĒŠANA.LV stiklu tonēšanas centrs ir specializēts tonējošo un drošības plēvju uzstādīšanas cents.
Mēs izsakam pateicību par Jūsu izvēli un garantējam plēves un uzstādīšanas kvalitāti pie garantijas noteikumu ievērošanas.

Stiklu Tonēšanas Centrs „Amco Inc.” SIA garantē, ka plēve, kuru uzstādījuši mūsu speciālisti, garantijas laikā:

 • neatlīmēsies,
 • neplaisās,
 • neizbalēs,
 • nedemetalizēsies.

Defekta rašanās gadījumā – plēvi no stikla NENOŅEMT!
Garantijas darbi tiek veikti uzrādot garantijas sertifikātu.

Garantija zaudē spēku:

 • mehāniskas plēves vai stikla bojājuma gadījumos,
 • nepareizas stiklu kopšanas gadījumos,
 • ja plēve līmēta uz bojāta stikla,
 • ja defekta gadījumā plēve tiek noņemta vai pašrocīgi labota.

Rekomendācijas logu kopšanai pēc tonēšanas:

 • neatveriet logus 3-10 dienas,
 • neslēdziet apsildi uz aizmugures stikla 3-10 dienas,
 • nemazgājiet logus no iekšpuses 10 dienas,
 • neizmantojiet birstes logu mazgāšanai no iekšpuses,
 • neatveriet sasalušus, apledojušus stiklus,
 • nedrīkst izmantot parastos stiklu tīrīšanas līdzekļus mazgāšanai no iekšpuses,
 • pilnīga plēves izžūšana – 30 dienas.

Pievērsiet uzmanību!
Ja pirms tonēšanas uz stikla ir skrāpējumi, atslāņošanās vai stikls ir sadedzināts, tonējums pastiprinās vizuālos defektus.

Ņemot vērā dažādas tehnoloģiskās īpatnības veicot tonēšanu ir pieļaujams:

 • duļķainums, ūdens burbuļi un mitruma izplūdumi zem plēves. Pēc pilnīgas plēves izžūšanas minētie defekti izzudīs un plēve cieši un līdzeni piegulsies stiklam.
 • neliels skaits putekļu, graudiņu u.c. svešķermeņu atrašanās zem plēves, kuri pamanāmi pie tuvas vizuālas apskates.
 • balta, nelīdzena josla zem zīda drukas, kas ietver stikla malu. Dotais vizuālais efekts netiek pieņemts kā garantijas defekts.

TONĒŠANA.LV stiklu tonēšanas centrs nenes atbildību par materiālo un citu vērtību bojājumiem un pazušanu, tai gadījumā, ja logu stikli tiek bojāti nejauši vai ar iepriekšēju nodomu, vai dabas stihiju, ugunsgrēka, huligānisma akta vai zādzību gadījumā. Plēves uzklāšana uz stikla neveido „bruņu stiklu” un negarantējam, ka stiklu nevarēs sasist.

Agnis Post