Rapid Tac

Rapid Tac – tā ir vesela produktu sērija, kura ļauj uzklāt un noņemt plēves, patērējot tam pavisam maz laika un spēku. Aiz muguras palicis laiks, kad tika izmantota bīstama ķīmija, kura bojāja virsmas, kā arī stundām ilgais darbs! Тagad mainīt un uzlabot jūsu automobiļa ārējo izskatu var vienkāršāk par vienkāršu.

Speciālais šķidrums Rapid Tac – tas ir inovatīvs izrāviens plēvju uzklāšanā automobiļa virsbūvei. Rapid Tac galvenā priekšrocība: tagad darbu, kuram bija vajadzīgas vairākas stundas, var paveikt dažās minūtēs. Patiecoties šim šķīdumam, plēve līgani «peld» pa virsmu un fiksējas tieši tur, kur tas nepieciešams. Saķere ar virsmu ir ilglaicīgāka nekā ar sauso plēves uzlīmēšanas veidu, un šo īpašību neapšaubāmi novērtēs ikviens, kurš gādā par sava automobiļa ideālu ārējo izskatu.

Speciālais šķidrums Rapid Tac II ir universāls un piemērots jebkura tipa plēvēm, kā kalandrētajām līmplēvēm, tā arī, metāliskajām, atstarojošām un daudzām citām.
Pateicoties Rapid Tac II, plēves saķere ar virsmu kļūst labāka, noturīgāka, un galvenais, pati uzklāšana kļūst daudz ātrāka, izslēdz negludumus, pūslīšu veidošanos un citas neprecizitātes.

Rapid Remover

Rapid Remover – tas ir netoksisks, ūdenī šķīstošs šķidrums līmes noņemšanai no automobiļa virsbūves. Ja esat nolēmuši noņemt no automašīnas uzrakstu, tad ar Rapid Remover to var paveikt 60 sekundēs! Rapid Remover ne vien noņems nevajadzīgo līmi vai plēvi no jūsu automašīnas virsbūves, bet arī nekaitēs virsmai.

Rapid Prep

Rapid Prep – drošs, ūdenī šķīstošs un vienlaikus efektīvs šķīdums sākotnējai dziļajai attīrīšanai. Bieži vien virsmas negludumu dēļ (silikons, laka, eļļa, vecā krāsa u.c.) tiek nevienmērīgi uzklātas gan līmplēves, gan krāsa uz automašīnas virsbūves. Rapid Prepviegli novērš visu piesārņojumu no virsmas, turklāt nebojājot pamatni, un nodrošina ideāli gludu virsmu turpmākajam darbam.

Rapid Clear

Un lai vārda tiešā nozīmē spīdoši pabeigtu darbu, mēs jums piedāvājam Rapid Clear. Šis noslēdzošais, pulējošais šķidrums lieliski attīra un pulē gan caurspīdīgas, gan necaurspīdīgas virsmas. Rapid Clear ir ideāli piemērota gan sadzīvē lietojamiem stikliem, gan automobiļu stikliem, gan datoru monitoriem un citām virsmām.

Agnis Post