SunTek

Suntek Window Films – šīs līmplēves zīmols nāk no ASV Virdžīnijas štata, automobiļu industrijā tas pazīstams ar savas daudzfunkcionālās produkcijas augsto kvalitāti. Tik plašu atzinību Suntek Window Films guvusi, pateicoties saviem pētījumiem, kuri ļauj pastāvīgi pilnveidot produkciju un ieviest apbrīnojamus jauninājumus. Suntek Window Films plēves automobiļu industrijā nozīmē ilgu kalpošanas laiku, atbilstību augstiem standartiem, eleganci un stilu.

High performance

High performance – divslāņu plēve no metalizēta alumīnija slāņa un slāņa, kurš nokrāsots bronzas vai gaišzilā krāsā. Меtalizētais slānis aizsargā krāsoto no izbalēšanas, tādējādi nodrošinot automašīnai ne vien aizsardzību pret sauli un ultravioletajiem stariem, bet arī piešķirot jūsu automašīnai elegantu izskatu.

HPA Charcoal

HPA Charcoal – tas ir plēves High performance paveids. Plēvi HPA Charcoal ražo no uzlabota polimēra un viegli uzklāj jebkuram automobilim. Pateicoties jaunajām filtrēšanas un ogles uzklāšanas tehnoloģijām, redzamība no automašīnas iekšpuses paliek nemainīgi caurspīdīga, bet no ārpuses plēve izskatās tumšāka nekā pārējās.

Infinity

Infinity ir ļoti populāra automobilistu vidū vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tai ir tikai metālisks uzsmidzinājums un nav krāsotā slāņa, kas ļauj saglabāt maksimālu redzamību no automašīnas iekšpuses. Otrkārt, visa sērija ir neitrālā krāsā un piemērota absolūti jebkuram virsbūves tipam un krāsai. Treškārt, šī plēve kalpos par īstu vairogu jūsu auto – aizsargās pret ultravioletajiem stariem, pret pārkaršanu, pret šķembu izbiršanu sadursmes laikā.

Spectra

Spectra plēvju sēriju ražo pēc jaunākās patentētās tehnoloģijas, kura ļauj uzlabot gaismas atstarošanu, turklāt saglabājot optisko caurspīdību. Spectra plēves ir pelēkos, zaļos un gaišzilos toņos, tās ir ļoti viegli uzklājamas un neprasa īpašu kopšanu. Spectra plēves — tas ir lielisks kvalitātes un pieejamas cenas apvienojums.

Agnis Post