LOGU TONĒŠANA

Ilgu laiku stiklu tonēšana tika uzskatīta par vienīgo risinājums kā norobežoties no ziņkārīgiem skatieniem. Bet laiks iet uz priekšu un daudz kas ir mainījies arī tonēšanas pasaulē. Šodien auto industrija un tonēšanas tehnoloģija attīstās ļoti ātri – tiek izstrādātas jaunas koncepcijas, papildus aizsargfunkcijas, krāsu gammas.

Autovadītāji, vadoties ar acīmredzamiem ieguvumiem, aktīvi izvēlās savam auto tonēšanas plēves un aizsargplēves:

  1. Tonēšanas plēves aiztur ultravioletos starus, aizsargājot salonu no priekšlaicīgas izbalēšanas.
  2. Uzstādot tonēšanas plēves, Jūsu automašīnai samazināsies degvielas patēriņš, jo pateicoties plēves tehnoloģijām īpašībām, aukstajā laikā tā aiztur siltumu salonā, bet karstajā laikā – neļauj automašīnai pārkarst.
  3. Aizsargplēves stipra sitiena rezultātā, piemēram, akmens iekļūšanas vai sadursmes gadījumā, satur lauskas kopā, tādā veidā tiek samazināts ievainojumu un sakropļojumu risks.
  4. Nodrošināt privātumu – iespēja kā norobežoties no apkārtējiem skatieniem turpina lieliski darboties ar tonēšanas plēves palīdzību.
  5. Aptumšojuma pakāpe un materiālu klāsts ļauj izvēlēties vispiemērotāko variantu tieši Jūsu auto. Tonējošās plēves piešķirs izsmalcinātu izskatu un “raksturu” jebkurai automašīnai.

Cik izmaksās automašīnas tonēšana?

Mēs nepārtraukti analizējam tirgu un esam pārliecināti, ka mūsu stiklu tonēšanas centrs piedāvā augstu materiālu un darbu izpildes kvalitāti. Individuāla pieeja katram klientam, profesionāla darba izpilde, kvalitatīvs materiālu klāsts – šīs ir mums svarīgas vērtības!

Svarīgi! Lūgums uz tonēšanu braukt ar tīru automašīnu no āras un iekšpuses!

No tā ir atkarīga darba izpildes kvalitāte.