×

Stiklu tonēšanas un virsbūves apstrādes profesionālie pakalpojumi

Stiklu tonēšana

Stiklu tonēšana

Jūsu automašīna nav tikai pārvietošanās līdzekl...
Tonēšana pēc CSDD noteikumiem

Tonēšana pēc CSDD noteikumiem

Auto tonēšana atbilstoši ES un Latvijas likumie...
Arhitektūras tonēšana

Arhitektūras tonēšana

Mūsu uzņēmums piedāvā dažādu plēvju izvēli, āt...
Anti-Lietus

Anti-Lietus

Jaunais pakalpojums «Anti-Lietus» — tas ir stik...
Virsbūves aizsardzība

Virsbūves aizsardzība

Pretgrants aizsardzība ir sava veida bruņas, jū...
Virsbūves atjaunojošā pulēšana

Virsbūves atjaunojošā pulēšana

VIRSBŪVES ATJAUNOJOŠĀ PULĒŠANA Braucot lielā āt...
Virsbūves pārklāšana ar keramiku

Virsbūves pārklāšana ar keramiku

Auto keramiskais pārklājums ar Ceramic Pro sast...
Komerciālie transportlīdzekļi

Komerciālie transportlīdzekļi

Komerciālā transporta aplīmēšana un marķējums. ...
Buktes iztaisnošana

Buktes iztaisnošana

BUKTES IZTAISNOŠANA BEZ KRĀSOŠANAS AR PDR TEHNO...

Mūsu auto tonēšanas centrā, mēs sniedzam plašu pakalpojumu klāstu kopšanai, krāsojuma atjaunošanai (krāsas pulēšanai) un tai sekojošai aizsardzībai ar nanokeramikas savienojumiem.

Mūsu specializācija:

  1. Auto tonēšana pēc Latvijas un Eiropas Savienības standartiem, ar lielu kvalitatīvu plēvju izvēli no XPEL un ASWF pēc īpašnieka pieprasījuma.
  2. PPF Auto aizsardzība ar aizsargājošu pretgrants poliuretāna plēvi XPEL ULTIMATE PLUS, STEALTH
  3. PDR Izlabojiet un noņemiet iespiedumus bez nepieciešamības krāsot.

Mūsu automašīnu tonēšanas centrs ir apņēmies nodrošināt vispusīgu uzmanību detaļām, nodrošinot augstas kvalitātes servisu un izcilu servisu.

Auto tonēšanas centra Tonesana.lv pakalpojumi:

Auto logu tonēšana ir speciālas plēves vai pārklājuma uzklāšana uz auto stikliem, lai samazinātu saules gaismas iekļūšanu un uzlabotu salona komfortu. Tas aizsargā pret ultravioletā un infrasarkanā starojuma ietekmi, kā arī pasargā salonu no pārkaršanas, palielina pasažieru privātumu, uzlabo drošību un piešķir automašīnai stilīgu izskatu.

Arhitektūras tonēšana ir plēvju vai īpašu pārklājumu uzklāšana uz logiem un ēku stikla virsmām. Tas ļauj regulēt iekšējo mikroklimatu, uzlabot energoefektivitāti, nodrošinot privātumu un UV aizsardzību.

Pretlietus ir īpašs stikla pārklājums vai apstrāde, kas atgrūž ūdeni un padara to vieglāk redzamu lietainā laikā. Šis produkts rada gludu virsmu, uz kuras ūdens lāses nevis uzkavējas, bet noripo, uzlabojot braukšanas drošību un komfortu.

Pretgrants aizsardzība ir aizsargpārklājums, kas uzstādīts uz kritiskajām ķermeņa daļām, lai novērstu bojājumus no akmeņiem, grants un citām mazām daļiņām uz ceļa. Tas saglabā krāsu un novērš šķembu, skrāpējumu un korozijas veidošanos uz automašīnas virsmas, pagarinot tās kalpošanas laiku un saglabājot izskatu.

Atjaunojošā virsbūves pulēšana ir process, kuras laikā speciālisti no virsbūves virsmas noņem virspusējus skrāpējumus, nobrāzumus un defektus. Šis process atjauno automašīnas spīdumu un skaistumu, piešķirot tai svaigu izskatu.

Virsbūves pārklāšana ar aizsargājošām nanokeramikas kompozīcijām no Ceramic Pro un XPEL ir inovatīva tehnoloģija, kas rada uzticamu aizsargkārtu uz automašīnas virsmas. Šis slānis, kas bagātināts ar keramikas nanodaļiņām, nodrošina augstu izturību pret skrāpējumiem, ķīmiskām ietekmēm, UV starojumu un traipiem.

Iespiedumu noņemšana bez krāsas ir automašīnas virsbūves bojāto vietu atjaunošanas process, kurā tehniķi izmanto specializētas metodes un instrumentus, lai izspiestu iespiedumus, nesabojājot krāsojumu. Šī pieeja ietaupa laiku un naudu, vienlaikus saglabājot transportlīdzekļa sākotnējo izskatu bez pārkrāsošanas.

Auto tonēšanas centra Tonesana.lv priekšrocības:

  • Oriģinālās sertificētas plēves un produkti no XPEL, ASWF, Ceramic Pro.
  • Savā darbā mēs izmantojam tikai produktus, kas ir oficiāli sertificēti, pazīstami visā pasaulē un pārbaudīti laika gaitā.
  • Liela noliktava un plēvju izvēle uz vietas!
  • Liela pieredze darbā ar dažādām plēvēm. (automobiļu rūpniecība/arhitektūra)
  • Mūsu uzņēmums veiksmīgi darbojas vairāk nekā 20 gadus.
  • Ekspertu konsultācijas. Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi sniegt jums profesionālus padomus.
  • Fiksētie tarifi. Mēs sniedzam pilnīgu skaidrību par mūsu pakalpojumu cenām, un, tiklīdz jūsu transportlīdzeklis ir pārbaudīts, jūs vienmēr būsiet informēts par galīgajām izmaksām.
Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

whatsapp

Zvaniet mums

Rezervēt laiku