×

Arhitektūras tonēšana

Saules aizsargplēves

Saules aizsargplēves – tās ir speciālās plēves, kas novērš pārmērīgu ultravioleto un citu saules staru iekļūšanu telpās, kas  trāpot monitoros, rada atspīdumu un traucē darbam. Saules aizsargplēves nepieļauj pārkāršanu karstajā laikā, kas ļauj jums ietaupīt uz kondicionieri, bet aukstajā laika periodā – otrādi – tur siltumu. Saules aizsargplēves var tikt uzstādītas kā ēkas iekšpusē, tā arī ēkas ārpusē. Ārpuses plēves speciāli tika izstrādātas tām telpām, kurās pēc arhitektūras plānojuma nav iespējams piekļūt no iekšpuses. Šīs plēves tiek līmētas uz logiem no ārpuses, saglabājot visas paredzētās funkcijas.

Jūs varat izvēlēties matētas vai spoguļplēves, sev piemerotāko krāsu no mūsu bagātīgās paletes, kā arī aptumšošanas procentu.

Krāsainās plēves

Krāsainās plēves – tas ir dekoratīvs risinājums jūsu birojam vai mājai. Vēlaties pievienot nedaudz krāsas vai vizuāli atdalīt telpu? Mūsu uzņēmums piedāvā bagātīgu krāsu paleti spoguļveida un matētā izpildē.

Tavs komforts mājās un ofisā.

Arhitektūras tonēšana – tā ir komerciālo ēku un dzīvojamo ēku logu tonēšana, kas ir paredzēta telpu aizsargāšanai no pārkāršanas, ziņkārīgiem skatieniem un nevēlamiem saules stariem, kas varētu traucēt darbam. Mūsu uzņēmums piedāvā dažādu plēvju  izvēli, ātru un kvalitatīvu uzstādīšanu, kā arī patīkamas cenas.

Aizsargplēves vai drošības plēves

Aizsargplēves vai drošības plēves ir ar divām funkcijām – tās aizsargā no pārmērīgās ultravioleto staru iekļūšanas, aizsargājot jūsu interjeru no pirmslaicīgas izbalēšanas, un paaugstina jebkuru logu izturību pret sitieniem, kas paaugstinās jūsu biroja vai mājas drošību. Prettrieciena plēves var būt ar dažādu biezumu – 100, 200 vai 300 mikroni, katrai no tām ir savs izturības līmenis. Jūs varat izvēlēties arī plēvi-hibrīdu, kurai būs ne tikai aizsargfunkcijas, bet arī tonis.

Atermālās, vai infrasarkano staru atstarojošās plēves

Tāpat kā saules aizsargplēves, atkarībā no laikapstākļiem, nelaiž cauri vai patur siltumu. Atšķirība ir tajā, ka atermālās plēves ir daudz gaišākas un tām ir augstāka gaismas caurlaidība, tā kā tās ir izveidotas uz keramikas pamata un tām nav krāsota slāņa.

PIETEIKT ARHITEKTŪRAS TONĒŠANU

Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

whatsapp

Zvaniet mums

Rezervēt laiku