×
Virsbūves iespiedumu likvidēšana

BUKTES IZTAISNOŠANA BEZ KRĀSOŠANAS AR PDR TEHNOLOĢIJU

Pēc vienas no versijām, iespiedumu iztaisnošanas tehnoloģija bez krāsošanas pirmo reizi tika pielietota Mercedes-Benz rūpnīcā Vācijā. Pēc tam tā ieguva dažas izmaiņas un uzlabojumus Amerikā, un, jau kļuvusi par perfektu, atrada plašu pielietojumu visā pasaulē. Un tas nemaz nav pārsteidzoši! Iespiedumu iztaisnošanai bez krāsošanas ir daudz priekšrocību!

Neviens, diemžēl, nav pasargāts no buktēm uz automašīnas virsbūves. Tie rodas ne tikai no nelieliem CSNs,  parkošanās reizēm vai pasažieru neuzmanības, kuri atver durvis, nerēķinoties ar blakusstāvošajām automašīnām, bet ļoti bieži no neparedzētiem laika apstākļiem (krusa, ledus lāstekas un sniegs) vai zaru uzkrišanas spēcīga vēja rezultātā. Huligānu izdarības arī nav reti sastopamie gadījumi .

Kad iespiedumi ir nelieli, pārkrāsot automašīnas virsbūvi nav nepieciešams. Tas prasa laiku un samērā lielus finanšu un profesionālo ieguldījumu, kā arī jebkurš pārkrāsots vai piekrāsots auto zaudē daļu no savas vērtības. Šo iemeslu dēļ buktes iztaisnošana bez krāsošanas ieguva plašu atzinību tirgū.

Iespiedumu novēršanas process mūsu salonā aizņem no vienas līdz piecām stundām, un tas izmaksās lētāk nekā pilna virsbūves krāsošana. Visus darbus izpilda speciāli apmācīti meistari, kuri izmanto profesionālos instrumentus un jaunākās tehnoloģijas, pievēršot uzmanību arī pašām mazākajām detaļām.

PIETEIKT PAKALPOJUMU “BUKTES IZTAISNOŠANA” AUTOMABILIM

Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

whatsapp

Zvaniet mums

Rezervēt laiku