×
Virsbūves aizsardzība - SunTek PPF

Pretgrants aizsardzība ir sava veida bruņas, jūsu automašīnas apvalks. Braucot pa ceļiem, īpaši pa mūsu ceļiem, no automašīnas virsbūves apakšas bieži izlido grants, sīki gruži un šķembas, kas var sabojāt virsbūves krāsojumu. Arī kukaiņi, braucot lielā ātrumā, var atstāt nelielus bojājumus. Diemžēl no šādām nelielām nepatikšanām ir grūti izvairīties neatkarīgi no situācijas uz ceļa vai vadītāja kvalifikācijas.

Tomēr pretgrants plēve uz automašīnām atrisina visas šīs problēmas.

Kas ir pretgrants plēve?

Pretgrants plēve (ppf film) ir plāna plēve, kas parasti izgatavota no poliuretāna vai poliuretāna nanokompozīta, kas tiek uzstādīta uz dažādām automašīnas daļām, lai pasargātu to no bojājumiem, ko rada akmeņi, smiltis, sāls un citi agresīvi elementi uz ceļa. Šai plēvei ir lieliskas īpašības un caurspīdīgums, kas ļauj saglabāt automašīnas sākotnējo izskatu.

Poliuretāna plēve automašīnām. Priekšrocības:

Automašīnas ietīšana ar poliuretāna plēvi var sniegt daudzas priekšrocības:

  • Uzlabota drošība. Pret šķembām un skrāpējumiem izturīgie priekšējie lukturi un bamperi uzlabo braukšanas drošību, paliekot skaidri un skaidri, netraucējot redzamību.
  • Izskata saglabāšana. Pretgrants plēve pasargā no šķembām un skrāpējumiem, saglabājot oriģinālo automašīnas krāsojumu.
  • Automašīnas vērtības paaugstināšana. Pretgrants plēves iesaiņošana palielina jūsu automašīnas vērtību, to pārdodot vai mainot.
  • Ietaupiet naudu. Pasargājot savu transportlīdzekli no bojājumiem, jūs ietaupāt naudu remontam un krāsošanai.

Uz kādām automašīnas daļām var uzklāt pretgrants plēvi?

Pretgrants plēvi var uzstādīt uz dažādām automašīnas daļām:

  • Bamperi. Aizsargā automašīnas buferi no akmeņiem un citām daļiņām, kas var sabojāt krāsojumu.
  • Priekšējo lukturu pārklāšana ar poliuretāna plēvi. Plēve saglabā priekšējos lukturus skaidrus un spilgtus, kas uzlabo redzamību uz ceļa.
  • Spoguļi. Aizsargā spoguļus no skrāpējumiem un nobrāzumiem.
  • Pārsegs un jumta plēve. Uzstādīšana uz pārsega un jumta nodrošina visaptverošu transportlīdzekļa augšējo daļu aizsardzību.

Pretgrants plēves kalpošanas laiks:

Atkarībā no ekspluatācijas apstākļiem un kopšanas automašīnas aizsargplēvei var būt atšķirīgs kalpošanas laiks. Mūsu tonēšanas centrā mēs izmantojam augstas kvalitātes XPEL ppf plēves, kas ražotas ASV. Šī aizsargplēve ilgs daudzus gadus. Tas ir izturīgs pret UV gaismu, skarbām ķīmiskām vielām un ekstremāliem laikapstākļiem. Regulāra kopšana, tostarp, mazgāšana un attaukošana, palīdzēs saglabāt to lieliskā stāvoklī.

Noslēgumā jāsaka, ka aizsargplēve ir ieguldījums jūsu transportlīdzekļa izturībā un izskatā. Tas sniedz daudzas priekšrocības, palielinot braukšanas drošību un ietaupot jūsu naudu.

Uzstādiet pretgrants plēvi, lai aizsargātu jūsu automašīnu un baudītu tās skaistumu daudzus gadus!

PIERAKSTĪTIES UZ PAKALPOJUMU “AIZSARGPLĒVES UZSTĀDĪŠANA” AUTO

Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

whatsapp

Zvaniet mums

Rezervēt laiku