×

Virsbūves noklāšanas ar Ceramic Pro sastāvu, tā ir:

  • Aizsardzība no tādiem ārējiem faktoriem, kā UV starojums, skābie lieti, reaģenti, sāļi, oksidēšanās,
  • Izteikts krāsas spilgtums un piesātinājums,
  • Papildus spoguļojošs spīdums,
  • Gluda virsbūves virsma,
  • Hidrofobs efekts

INOVATĪVS KERAMIKAIS AIZSARDZĪBAS PĀRKLĀJUMS CERAMIC PRO

Inovatīvs keramikais aizsardzības pārklājums Ceramic Pro

Ceramic Pro – tas ir inovatīvs, aizsardzības keramiskais pārklājums, kas izveidots uz silīcija dioksīda bāzes, lai īpaši ilgi un optimāli aizsargātu Jūsu automašīnu.

Ceramic Pro ir atomu kristāliskais tīkls, kas veido keramisko daļiņu un noklājamo virsmas daļiņu ciešu savienojumu, nodrošinot stipru aizsargkārtu, kas ir noturīga pret UV starojumu, skābajiem lietiem, reaģentiem, sāļiem, oksidēšanos, krāsas izbalēšanu, sīkiem skrāpējumiem un citiem ārējiem faktoriem.

Kad automašīna tiek pārklāta ar Ceramic Pro sastāvu, akcentējas krāsas dziļums, izteiksmīgums un virsma kļūst daudz gludāka, – parādās atspoguļojošs spīdums. Ceramic Pro sastāvam piemīt hidrofobs efekts, kas ļauj viegli notīrīt organiskos un neorganiskos netīrumus no Jūsu automašīnas virsbūves, nebojājot to un neatstājot izplūdumus.

Nesatur abrazīvas vielas, ir piemērots jebkuras krāsas un veida virsbūvēm.

VIRSBŪVES PĀRKLĀŠANA AR “CERAMIC PRO”

Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

×
whatsapp