×

tonesana

LOGU TONĒŠANA

Ilgu laiku stiklu tonēšana tika uzskatīta par vienīgo risinājums, kā norobežoties no ziņkārīgiem skatieniem. Bet laiks iet uz priekšu un daudz kas ir mainījies arī tonēšanas pasaulē. Šodien auto industrija un tonēšanas tehnoloģija attīstās ļoti ātri – tiek izstrādātas jaunas koncepcijas, papildus aizsargfunkcijas, krāsu gammas.

Autovadītāji vadoties ar acīmredzamiem ieguvumiem, aktīvi izvēlās savam auto tonēšanas plēves un aizsargplēves:

 1. Tonēšanas plēves aiztur ultravioletos starus, aizsargājot salonu no priekšlaicīgas izbalēšanas.
 2. Uzstādot tonēšanas plēves, jūsu automašīnai samazināsies degvielas patēriņš, jo pateicoties plēves tehnoloģijas īpašībām, aukstajā laikā tā aiztur siltumu salonā, bet karstajā laikā – neļauj automašīnai pārkarst.
 3. Aizsargplēves stipra sitiena rezultātā, piemēram, akmens iekļūšanas vai sadursmes gadījumā, satur lauskas kopā, tādā veidā tiek samazināts ievainojumu risks.
 4. Nodrošināt privātumu, tā ir iespēja, kā norobežoties no apkārtējiem skatieniem.
 5. Aptumšojuma pakāpe un materiālu klāsts ļauj izvēlēties vispiemērotāko variantu tieši jūsu auto. Tonējošās plēves piešķirs izsmalcinātu izskatu un “raksturu” jebkurai automašīnai.

  Cik izmaksās automašīnas tonēšana?

  Mēs nepārtraukti analizējam tirgu un esam pārliecināti, ka mūsu stiklu tonēšanas centrs piedāvā augstu materiālu un darbu izpildes kvalitāti. Individuāla pieeja katram klientam, profesionāla darba izpilde, kvalitatīvs materiālu klāsts – šīs ir mums svarīgas vērtības!

  Svarīgi! Lūgums uz tonēšanu braukt ar tīru automašīnu no āras un iekšpuses!

  No tā ir atkarīga darba izpildes kvalitāte.

  PIERAKSTĪTIES UZ STIKLU TONĒŠANU

  Paldies!

  mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

  Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

  ×
  whatsapp