×

CSDD tonēšanas noteikumu īss kopsavilkums:

  • Ir aizliegts pārklāt priekšējo stiklu (vējstiklu) ar jebkāda veida pārklājumiem. Gaismas caurlaidībai ir jābūt ne mazāk par 75%.
  • Vieglās automašīnas vējstikla augšmalu drīkst aplīmēt ar tonējošo plēvi, kas nepārprotami ļauj izšķirt luksofora gaismas signālus, tiktāl, cik vējstiklu var aizsegt izgatavotāja uzstādītie salona saulessargi, kad tie pievirzīti maksimāli tuvu vējstiklam.
  • Priekšējo durvju stikliem un stikliem pie sānskata spoguļiem caurlaidībai ir jābūt vismaz 70 %.
  • Aizmugurējo stiklu tonēšanai ierobežojumu nav.
  • Nepieciešams atcerēties, ka daži stikli tiek tonēti jau ražošanas laikā, tas ir jāņem vērā, izvēloties papildus tonēšanu.

VAI VĒLATIES, LAI AUTOMAŠĪNAS STIKLU TONĒŠANA ATBILST CSDD PRASĪBĀM?

Piedāvājot plēves uzstādīšanas pakalpojumu, mūsu mērķis ir klientu naudas līdzekļu ietaupīšana. Tāpēc, pirms uzsākam darbu, mūsu pienākums ir informēt klientu par LR valsts likumdošanu attiecībā uz transportlīdzekļa stikla virsmas aptumšojumu

Jau 20 gadus mūsu uzņēmums ir pazīstams ar savu pretimnākošo pieeju klientiem. Mēs vienmēr cenšamies izpildīt darbu kvalitatīvi un maksimāli ātri, ievērojot klientu vēlmes. Mēs esam pagodināti, ka mūsu klienti rekomendē mūsu stiklu tonēšanas centru savām paziņām, radiem un draugiem.

2004. gadā sadarbībā ar CSDD un Satiksmes ministriju, mūsu uzņēmums iepirka ierīces stiklu gaismas caurlaidības mērīšanai. Tāpēc esiet droši – pie mums Jūs tiksiet informēts par visiem spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem attiecībā uz automašīnas tonēšanu. Mēs izmantojam identiskās ierīces, pārbaudot uzklātās plēves, tādā veidā atbrīvojot mūsu klientus no liekiem tēriņiem un nepatikšanām tehniskās apskates laikā.

PIERAKSTĪTIES UZ STIKLU TONĒŠANU

Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Nospiežot pogu "Es piekrītu", jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Cookie politiku

×
whatsapp