×
Tonēšana pēc CSDD noteikumiem

Auto tonēšana atbilstoši ES un Latvijas likumiem ir ne tikai stilīgs uzlabojums, bet arī atbilstība stingriem Eiropas Savienības un Latvijas likumos noteiktajiem noteikumiem. Tonēšanas centrā mēs piedāvājam profesionālus tonēšanas pakalpojumus, kur katrs solis tiek veikts stingri saskaņā ar likumiem.

Automašīnu tonēšanas priekšrocības:

Logu tonēšana sniedz vairākas priekšrocības jums un jūsu automašīnai:

Aizsardzība pret UV un karstumu. mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes tonējošās plēves no ASWF un XPEL, nodrošinot efektīvu aizsardzību pret kaitīgiem UV stariem, kā arī iekšējo siltumu. Tas palīdz nodrošināt ideālākos apstākļus vadītājam un pasažieriem, saglabājot krāsojumu un automašīnas salonu lieliskā stāvoklī.

Komforts un privātums. Logu tonēšana rada komfortablu salona vidi, samazinot saules gaismu, vislabāko siltuma atgrūšanu tirgū, nepārspējamu salona skaidrību un nodrošina lielāku privātumu pasažieriem.

Drošība. Tonētie logi var palīdzēt novērst gružu izkliedi avārijas gadījumā, uzlabojot vispārējo braukšanas drošību un novēršot nepieciešamību pēc dārgām salona tīrīšanas procedūrām.

Noteikumi automašīnu tonēšanai Latvijā

Mēs stingri ievērojam visus tonēšanas standartus un noteikumus:

  • Aizliegts aizsegt vējstiklu ar jebkādām plēvēm;
  • Saskaņā ar CSDD noteikumiem transportlīdzekļa vējstikla augšdaļa var būt; tonēts ne vairāk kā par 5-7 cm, atkarībā no zīmola un modeļa;
  • Priekšējo durvju logu un logu gaismas caurlaidībai pie sānskata spoguļiem jābūt vismaz 70%;
  • Aizmugurējo logu tonēšanai nav ierobežojumu.

Jāatceras, ka ražošanas laikā daži stikli tiek tonēti, un tas jāņem vērā, izvēloties papildu tonējumu.

Darba izpildes laiks

Darba ātrums ir atkarīgs no automašīnas veida un vēlamās tonēšanas pakāpes. Vidēji automašīnas tonēšana aizņem vairākas stundas. Mūsu meistari darīs visu iespējamo, lai samazinātu jūsu neērtības un paveiktu darbu pēc iespējas ātrāk.

Profesionālie gaismas caurlaidības mērījumi

Pēc vēlēšanās sniedzam stikla gaismas caurlaidības mērīšanas pakalpojumu ar uzstādītu plēvi. Mēs izmantojam līdzīgus mērinstrumentus kā CSDD (Latvijas Centrālais satiksmes departaments), kas ļauj mūsu klientiem izvairīties no liekām izmaksām un nepatikšanām, veicot tehnisko apskati.

Tonēšanas centrā garantējam darba kvalitāti un atbilstību visiem standartiem. Uzticieties mums, un jūsu automašīna kļūs ne tikai stilīgāka, bet arī atbildīs visām juridiskajām prasībām.

PIERAKSTĪTIES UZ STIKLU TONĒŠANU

Paldies!

mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

whatsapp

Zvaniet mums

Rezervēt laiku