×

Par mums

Mūsu uzņēmums bija viens no stiklu tonēšanas biznesa pamatlicējiem Latvijā. Jau 18 gadus tonēšanas centrs nodrošinām augstas kvalitātes materiālu piegādi no Amerikas ražotājiem, tādiem kā American Standard Window Films, SunTek Window Films и RapidTac uz Eiropu.

Mēs rūpējamies par mūsu personāla kvalifikācijas līmeni. Meistaru apmācību nodrošināja Amerikāņu un Izraēlas rūpnīcu pārstāvji.

Mums ir svarīga attīstība, tāpēc daudz resursu ieguldām  jaunā pakalpojumu klāsta paplašināšanā. Darbojoties ilgākus gadus, ir būtiski ne tikai sasniegt, bet arī  noturēt augstu pakalpojumu kvalitātes līmeni. Mūsu klientu pozitīvas atsauksmes un rekomendācijas liek apzināties, ka mums tas izdodas.

ASWF -оконные пленки

Firma American Standard Window Films, kura atrodas Lasvegasā, Nevadas štatā, nosaka standartus tonējošo līmplēvju industrijā. ASWF pasaulē ir pazīstama ne tikai kā līderis tonējošo plēvju jomā, bet arī kā absolūtais inovators auto sfērā, jo visa produkcija tiek ražota uz iekārtām, kurām nav analogu. ASWF plēves atbilst mūsdienu kvalitātes, drošības standartiem un vides aizsardzības noteikumiem. Firma, kurai piemīt neapstrīdama līdera īpašības, apzinās, cik svarīgi iezīmēt katras automašīnas raksturu, tādēļ ASWF ražo daudzfunkcionālas tonējošo plēvju līnijas dažādām klientu vēlmēm un vajadzībām.

SunTek - window films

Suntek Window Films – šīs līmplēves zīmols nāk no ASV Virdžīnijas štata, automobiļu industrijā tas pazīstams ar savas daudzfunkcionālās produkcijas augsto kvalitāti. Tik plašu atzinību Suntek Window Films guvusi, pateicoties saviem pētījumiem, kuri ļauj pastāvīgi pilnveidot produkciju un ieviest apbrīnojamus jauninājumus. Suntek Window Films plēves auto industrijā nozīmē ilgu kalpošanas laiku, atbilstību augstiem standartiem, eleganci un stilu.

RapidTac

Rapid Tac – tā ir vesela produktu līnija, kura ļauj uzklāt un noņemt plēves, ietaupot laiku un resursus. Aiz muguras palicis laiks, kad tika izmantota bīstama ķīmija. Тagad mainīt un uzlabot automašīnas ārējo izskatu var ļoti vienkārši.

Šobrīd mēs veicam šādus darbus:

  • Stiklu tonēšana un stiprināšana
  • Stiklu tonēšana atbilstoši CSDD prasībām (ar atermālajām un drošības plēvēm)
  • Stiklu tonējuma noņemšana
  • Pret šķembu aizsardzības plēves uzstādīšana
  • Auto stailings (dizains)
  • Auto detailing (skaistumkopšana)
  • Jebkuru ēku stiklu tonēšana
  • Buktes izlīdzināšana, kurām nav nepieciešama krāsošana

Mēs ejam vienā solī ar laiku un nekad nestāvam uz vietas. Mēs pastāvīgi attīstāmies un paplašinām piedāvājamo pakalpojumu spektru, lai varētu apmierināt visas mūsu pastāvīgo un nākamo klientu vēlmes. Mums ir daudzgadīga darba pieredze, plašs kvalitatīva asortimenta un pakalpojumu asortiments, kā arī mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam.

KPMF

KPMF - пленки

KPMF plēves — tās ir augstas kvalitātes Lielbritānijas kompānijas Kay Premium Marking Films ražotas lietās premium klases vinila plēves, kuras izmanto virsbūves daļējai vai pilnīgai aplīmēšanai.

KPMF plēves ir iekarojušas savu plašu popularitāti pateicoties saviem daudzveidīgiem krāsu risinājumiem, kurus aktīvi izmanto auto-stailingā.

KPMF 50000. sērija 

Šo sēriju plaši izmanto dažāda veida aplikācijām vai digitālai drukai, kā arī pilnai auto aplīmēšanai. Šī ir kalandrēta polimēra plēve no PVC, kuras kvalitāte ir viena no labākajām savā cenas kategorijā.

KPMF 70000. sērija

Šī ir lietā augsti izturīga vinila plēve, kas paredzēta sarežģītām, sfēriskām virsmām. Viena no šīs sērijas priekšrocībām ir materiāla spēja nostiepuma laikā nesastiepties atpakaļ.

KPMF 80000. sērija

Hibrīda plēve, kas sastāv no lietā un kalandrēta materiāla. Plēves biezums ir 100 mikroni. Karsēšanas laikā materiāls paliek īpaši elastīgs, kas ļauj pārklāt sarežģītus, izliektus vai ieliektus auto virsbūves elementus. Vislabāk piemērota pilnai virsbūves aplīmēšanai.

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

whatsapp

Позвонить

Записаться